Gullegemse Duivenmaatsch

06/10 Wavre

29/09 St Niklaas

22/09 Berseel (tour de Belgique/ Ronde van Belgie)

 

Kampioenschappen 2012

 

Kampioen Clermont Oude en Jaarse: Desmet Eddy Wevelgem

 

Kampioen L'Aigle Oude en Jaarse: Vermeersch Roger Gullegem

 

Kampioen Clermont Jongen: Vandenberghe Dany Gullegem

 

Kampioen Fontenay Jongen: Ronse Ronny St.Eloois Winkel

 

Algemeen kampioen Beneden Parijs : Verzele Norbert Lauwe

 

Algemeen kampioen Boven Parijs : Mortier Martine Gullegem

 

Koning alle vluchten : Mortier Martine Gullegem

 

Winnaar Criterium Halve fond Oude en Jaarse: Vermeersch Roger

 

Winnaar Criterium Clermont Jongen: Breemeersch Jackie

 

Winnaar Criterium Fontenay Jongen: Degezelle Willy

 

Winnaar Criterium Halve fond jongen: Steyt Filip

 

Winnaar Najaarscriterium Clermont jongen: Luyckx Geert

 

Eindstand kampioenschap Clermont oude en Jaarse

 

Eindstand kampioenschap L'Aigle oude en jaarse

 

Eindstand Criterium Halve fond oude en Jaarse

 

Eindstand Criterium Clermont jongen

 

Eindstand kampioenschap Clermont jongen

 

Eindstand kampioenschap Fontenay Jongen

 

Eindstand Criterium Fontenay Jongen

 

Eindstand Criterium Halve fond jongen

 

Eindstand najaarscriterium Clermont jongen

16/09 Quiévrain

08/09 Arras & Clermont

01/09 Arras & Clermont

26/08 Arras & Clermont

25/08 Fontenay

19/08 Clermont

18/08 Fontenay

12/08 Clermont

11/08 Tours & Fontenay

05/08 Clermont

04/08 Tours & Fontenay

29/07 Clermont

22/07 Clermont

21/07 Fontenay

16/07 Clermont

15/07 Fontenay & Blois

08/07 Clermont

07/07 Fontenay

01/07 Clermont

30/06 Fontenay

25/07 Arras & Clermont

23/06 Fontenay

17/06 Arras & Clermont

16/06 Le Mans & L'Aigle

09/06 L'Aigle & Arras & Clermont

02/06 L'Aigle & Le Mans

27/05 Arras & Clermont

26/05 L'Aigle               

19/05 L'Aigle & Le Mans

17/05 Arras

13/05 Clermont

12/05 L'Aigle

05/05 L'Aigle V - Y

21/04 Arras & Clermont

14/04 Arras & Clermont

07/04 Arras

01/04 Arras

24 Mars Tournai / Doornik

18 Mars Tournai / Doornik