24/07 Marseille
PROVINCIAL LIEGE DATA TECHNOLOGY-DEERLIJK
----------------------------------------------------------------------------
MARSEILLE 23-07-11 282 VIEUX LOS TE-LACHES A : 7.00
----------------------------------------------------------------------------
NR NAAM GEMEENTE AD IG AFSTAND RING JR BESTAT SNELH.
NO NOM LOCALITE EN MQ DISTANC BAGUE AN CONSTAT VITESSE
----------------------------------------------------------------------------
1 BALLMANN DIETER AMEL 10 7 805301 1044656 9 194837.9 1047,70
2 BALLMANN DIETER AMEL 10 6 2 1044606 9 195949.9 1032,66
3 JACQUEMAIN J-MARC TROOZ 3 1 829349 1031569 9 204025.9 1010,86
4 THIELENS-ROMAIN JM JENEFFE- 2 1 839853 1017469 9 210208.0 997,28
5 ADAM G & M SPRIMONT 3 2 822987 1036507 9 205459.0 985,63
6 KOHNEN MARCEL BUTGENBA 5 1 814656 1047094 8 205417.7 976,46
7 HEINEN REINER BUTGENBA 6 1 815635 1044522 9 205705.2 974,36
8 LEMESTRE DANY GEER 16 4 842974 1042039 9 212548.1 973,63
9 CORSWAREM JEROME VIEMME-F 5 3 840054 1019776 7 212432.0 971,67
10 ORTMANN LEON BAELEN 4 1 838077 1050339 7 212415.0 969,71
11 KEVERS JACQUES SOUMAGNE 4 4 837030 1029623 7 212432.1 968,19
12 HENRY LEON NANDRIN 6 2 824139 1023769 9 211155.3 967,39
13 MARIEN RENE FLEMALLE 2 1 835040 1022598 9 212457.0 965,41
14 DE SART PAUL-CHARLIER OREYE 2 2 848923 1049486 8 214049.0 963,78
15 DEKEYSER-DETHIER SOUMAGNE 7 5 833896 1025996 9 213748.4 949,97
16 MORNARD VVE VERVIERS 7 4 832291 1037755 9 214400.8 941,48
17 ROTH JOSEPH MALMEDY 4 1 814331 1027492 8 212920.0 936,72
18 DODEIGNE JACQUELINE HARZE 3 2 816282 1037276 9 213742.9 930,01
19 HENRY LEON NANDRIN 6 1 2 1032612 8 214739.3 928,45
20 DEKEYSER-DETHIER SOUMAGNE 7 3 2 1024055 6 220213.4 924,27
21 SLEGERS CONSTANT BRAIVES 3 1 837058 1031326 8 220738.6 922,22
22 BALLMANN DIETER AMEL 10 10 3 1044727 9 214302.9 911,96
23 VAN MECHELEN KARL MANDERFE 5 4 804332 1043951 6 214322.8 910,52
24 BALLMANN DIETER AMEL 10 5 4 1046907 8 214539.9 909,26
25 KOHNEN MARCEL BUTGENBA 5 4 2 1044897 9 221002.7 895,17
26 DEKEYSER-DETHIER SOUMAGNE 7 2 3 1025971 9 223352.4 892,94
27 CIOMEK MARYJAN RICHELLE 2 2 846695 1003389 9 055109.1 879,09
28 WERRENS WILLIAM TILFF 3 1 830746 1032539 9 055931.0 855,09
29 DE SART PAUL-CHARLIER OREYE 2 1 2 5151945 8 064019.0 838,59
30 FAUCHE JEAN LOUIS WARET-L 17 10 830517 1000371 7 063014.1 827,84
31 LARDINOIS JEAN MOULAND 2 1 850516 1042679 8 065627.0 826,98
32 BALLMANN DIETER AMEL 10 4 5 1033007 7 060025.0 825,59
33 LEMESTRE DANY GEER 16 10 2 1017323 8 064939.1 824,29
34 BODSON GEORGES HENRY MOMALLE 4 4 843427 1053518 8 065400.1 822,04
35 SCHMETS JOSEPH MONTZEN- 7 2 845994 1028079 8 065805.0 821,28
36 SCHROEDER P+V AYWAILLE 2 2 818349 1023651 7 062507.0 820,71
37 DODEIGNE JACQUELINE HARZE 3 3 2 1038336 7 062347.0 819,73
38 FAUCHE JEAN LOUIS WARET-L 17 2 2 1045882 9 064100.1 819,04
39 CORSWAREM JEROME VIEMME-F 5 5 2 1019781 7 065754.0 815,66
40 BODSON GEORGES HENRY MOMALLE 4 1 2 1020114 7 070328.1 814,53
41 KOHNEN MARCEL BUTGENBA 5 5 3 1033819 7 062550.9 813,96
42 HEMELAERS P&F FLEMALLE 2 2 835508 1023395 9 065450.1 813,66
43 ADAM G & M SPRIMONT 3 1 2 1026036 8 063827.0 812,07
44 FERONT FRANZ BEN-AHIN 2 1 824304 1051370 4 064445.1 810,71
45 BIEMAR JOSE BOMBAYE 4 3 847871 1040913 9 071551.8 809,14
46 FRANSSEN FRANCIS BOLLAND 7 3 839928 1026591 9 071006.1 803,67
47 BRICO JEAN CEREXHE- 2 2 839700 1029796 7 071333.1 800,82
48 ROTH JOSEPH MALMEDY 4 4 2 1016707 5 064219.0 800,46
49 LEMESTRE DANY GEER 16 14 3 1042008 9 072307.1 07.4424
50 MATHIEU MICHEL ROMSEE 2 1 834071 1018406 8 071431.0 07.4655
51 EMO DIDIER & BENOIT LIXHE-VI 2 2 851058 1015141 9 073915.9 07.5026
52 KEVERS JACQUES SOUMAGNE 4 2 2 1051847 5 072210.0 07.5052
53 WERRENS WILLIAM TILFF 3 3 2 1017788 8 071929.0 07.5603
54 CHARLIER ALBERT GRIVEGNE 2 2 835971 1032588 9 072747.9 07.5750
55 REYNKENS RAYMOND AMPSIN 2 1 829915 1007039 9 072100.0 07.5836
56 SLEGERS CONSTANT BRAIVES 3 2 2 1031323 8 073500.8 08.0341
57 SCHROEDER P+V AYWAILLE 2 1 2 1023625 7 071453.0 08.0656
58 FAUCHE JEAN LOUIS WARET-L 17 8 3 1049739 9 073828.1 08.1519
59 JACQUEMAIN J-MARC TROOZ 3 3 2 1031560 9 074119.0 08.1937
60 SCHUR-STARYK SAINT-GE 4 4 837060 1042849 9 075353.0 08.2233
61 FAUCHE JEAN LOUIS WARET-L 17 6 4 1047189 9 074809.1 08.2500
62 SCHMETS JOSEPH MONTZEN- 7 5 2 1028087 8 080952.0 08.2722
63 KNUBBEN MARC-EUG. FORET-TR 2 1 832312 1009483 7 075423.0 08.2859
64 BOURGUET MICHEL ANDRIMON 3 1 834320 1013377 7 075708.1 08.2914
65 NIBUS JULIEN MORTIER- 2 2 842954 1063002 4 080951.9 08.3110
66 LEMESTRE DANY GEER 16 12 4 1041895 9 081346.0 08.3502
67 FRANSSEN FRANCIS BOLLAND 7 7 2 1026602 9 082102.1 08.4607
68 HEINEN REINER BUTGENBA 6 3 2 1044518 9 080134.1 08.5701
69 BRONCKART RAOUL GRACE-HO 2 1 837949 1055777 6 083018.0 08.5751
70 BONMARIAGE-MASSON OUFFET 3 1 816667 1021174 9 080920.1 09.0330
71 BOURGUET MICHEL ANDRIMON 3 2 2 1013326 7 083132.1 09.0338
----------------------------------------------------------------------------